Magunkról

Kurinszki Gábor vagyok.

Komoly szakmai tapasztalatra alapozva nyitottam meg az autósiskolát, mely 2005 óta működik Gödöllőn. 1984-ben szereztem meg a  szakoktatói oklevelemet. Több mint 56 ezer oktatott óra, több mint 2,5 millió balesetmentes oktatott km van a hátam mögött.

Földön, vízen, levegőben rendelkezem különféle jogosításokkal. Régebben kipróbáltam az autóversenyzést, jelenleg vitorlázó pilóta vagyok. Hobbijaim közé tartozik még a búvárkodás és a műrepülés.

Feleségemmel 2006 óta családias környezetben várjuk kedves tanulóinkat Gödöllő központjában, jól megközelíthető helyen. Az iskola nemcsak kezdő vezetőkkel foglalkozik, hanem JOGOSÍTVÁNNYAL RENDELKEZŐK RÉSZÉRE is biztosít gyakorlási lehetőséget.

Programjaink: „Mátra-kúra”, „Körforgalom-kúra”, „Hogy tévedünk el Pesten?”
Kedvezményeink: részletfizetési kedvezmény, gokartozás, vitorlázó repülés.

Iskolánk külön kérésre egyéni képzést, korrepetálást vállal. A tanulók számítógépen történő gyakorlására is lehetőség van, online rendszerben. Tanfolyamaink folyamatosan indulnak Gödöllőn, a Körösfői-Kriesch Aladár utca 48. szám alatt.

Iskolavezető: Kurinszkiné Dr. Juhász Éva
Képzési engedélyszám: KE/ST/82/B/270/1/2012.